HairOn Plus Saç Serumu

HairOn Plus saç serumu ile artık rahatlıkla saçlarınızın dökülmesine engel olabileceksiniz. Ayrıca yeni saç oluşumuna yardımcı olması ile bilinen HairOn Plus kısa sürede istediğiniz saçlara kavuşmanızı sağlayacaktır. Saç köklerinize yaptığınız masaj yardımı ile birlikte sabah akşam olmak üzere düzenli bir şekilde kullanılmaktadır. 


HairOn Plus Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

Sabah akşam olmak üzere günde iki kere düzenli olarak kullanılmaktadır. Öncelikle uygulama yapılacak bölge yıkanacak ve kurulandıktan sonra hairroller yardımı ile uygulama yapılacak. Daha sonra 6-7 damla avuç içinize damlatarak uygulamanın yapılacağı bölgeye masaj yardımı ile uygulanmalıdır. 2 nci şişeye geçtiğiniz taktirde artık gözle görülür bir biçimde saçlarınızın oluşumu başlayacaktır.


HairOn Plus Saç Serumu Zararlı Mı?


HairOn Plus Saç Serumu piyasada gördüğünüz bir çok mavi su ve saç serumları arasındaki tek gerçek üründür. Tamamen RC kozmetik firması tarafından tüm AR-GE çalışmaları tamamlanmış dermatolojik testlerden geçmiş ve kullanıma uygun hale getirilmiştir. HairOn Plus Saç Serumunun hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Saçlarınızın köklerini güçlendirir, dökülmesini engeller ve yeni saç oluşumunu sizler için sağlamaya yardımcı olur.